!!! Ekskluzywna sprzedaż !!! Obniżka

Zestaw 4 D szekla snap snap klip mocujący przystawki szekla pierścień łańcucha szekla tac klip D Karabinek Brelok klamra turystycznych pieszych

Wyprzedaż
Obniżka
Nowe kolekcje

Zestaw 4 D szekla snap snap klip mocujący przystawki szekla pierścień łańcucha szekla tac klip D Karabinek Brelok klamra turystycznych pieszych

Ocena:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
w117

Tagi: Tanie: Zestaw 4 D szekla snap snap klip mocujący przystawki szekla pierścień łańcucha szekla tac klip D Karabinek Brelok klamra turystycznych pieszych, wysokiej jakości Zestaw 4 D szekla snap snap klip mocujący przystawki szekla pierścień łańcucha szekla tac klip D Karabinek Brelok klamra turystycznych pieszych, dostawcy Outdoor Tools z Chin.

W magazynie
zł7.36


ten karabińczyk pasuje do powieszenia butelkę wody, breloki, i tak dalej. jest to wygodne i proste w użyciu do użytku na zewnątrz. zwolnij przycisk jest tekstury dla łatwości użytkowania z gloved ręce i działa jako pompy do purge piasek pułapkę lub wody przez zintegrowany otwory odpływowe. z notch do utrzymania otwartym pozycji w razie potrzeby i, natomiast wystarczająco silny, aby przenoszenia sprzętu, to będzie przerwa z waga żołnierz, wyeliminować ryzyko snares, które mogą spowodować poważne obrażenia. wykonane z tworzywa sztucznego, to nie będzie służyć jako platformy na pocisk ricochets lub stać się wtórne. używany intensywnie przez Armii i Marine Corps. This karabińczyk pasuje do powieszenia butelkę wody, breloki, i tak dalej. jest to wygodne i proste w użyciu do użytku na zewnątrz.
zwolnij przycisk jest tekstury dla łatwości użytkowania z gloved ręce i działa jako pompy do purge piasek pułapkę lub wody przez zintegrowany otwory odpływowe.
z notch do utrzymania otwartym pozycji w razie potrzeby i, natomiast wystarczająco silny, aby przenoszenia sprzętu, to będzie przerwa z waga żołnierz, wyeliminować ryzyko snares, które mogą spowodować poważne obrażenia.
wykonane z tworzywa sztucznego, to nie będzie służyć jako platformy na pocisk ricochets lub stać się wtórne.
używany intensywnie przez Armii i Marine Corps.
kolor: Brązowy
Plus: światło, stałe, nie ma hałasu
mniej: nie naprawdę przyjść do umysł
materiały: ABS inżynieria tworzyw sztucznych o wysokiej wytrzymałości
rozmiar: 2.16x1.45 cm/5.5*3.7 CM
pakiet zawiera:
4 x D-ringi
uwaga: strzelanie światła i różne wyświetlacze mogą powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych. dozwolone błąd pomiaru jest +/-1-3 cm.

  • Nazwa marki: MUMIAN
  • Typ: Kemping Łopaty

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.055kg (0.12lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
Napisz opinię

Może Ci się spodobać!