!!! Ekskluzywna sprzedaż !!! Obniżka

48-In-1 Sport Zestaw Akcesoriów dla GoPro Hero4 Sesji Hero1 2 3 3 + 4 SJ Yi w Pływaniu Wioślarstwo Narty Nurkowanie i Inne sport

Wyprzedaż
Obniżka
Nowe kolekcje

48-In-1 Sport Zestaw Akcesoriów dla GoPro Hero4 Sesji Hero1 2 3 3 + 4 SJ Yi w Pływaniu Wioślarstwo Narty Nurkowanie i Inne sport

Ocena:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
w1193

Tagi: Tanie: 48 In 1 Sport Zestaw Akcesoriów dla GoPro Hero4 Sesji Hero1 2 3 3 + 4 SJ Yi w Pływaniu Wioślarstwo Narty Nurkowanie i Inne sport, wysokiej jakości 48-In-1 Sport Zestaw Akcesoriów dla GoPro Hero4 Sesji Hero1 2 3 3 + 4 SJ Yi w Pływaniu Wioślarstwo Narty Nurkowanie i Inne sport, dostawcy Sports Camcorder Cases z Chin.

W magazynie
zł110.10

samochodów Przyssawka Uchwyt + Powierzchni Quick Release Buckle + Długa Śruba Śruby. to pozwala umieścić swoje GoPro kamera stabilny w dowolnej pozycji w samochodzie. łatwo dołączyć i usunąć. przez obracanie kierunku z obrotowe mocowanie, to pozwala nam regulacji GoPro do wielu innym kątem. zanim zamontować Samochodów Przyssawka Uchwyt, prosimy upewnić się, że lokalizacja chcesz naprawiono jest czyste i bez kurzu. szef Belt Pasek Góra + Długa Śruba Śruba/Chest Belt Pasek Góra + Trójstronna Regulowany pivot Arm (z Powierzchni Quick Release Buckle). regulowany głowy/pas na klatkę piersiową jest kompatybilny z wszystkich rozmiarach z kamerami GoPro. obracając się Trójstronna Regulowany pivot Arm, możesz dostać dowolnym kątem, który chcesz. to pozwala korzystać z kamery GoPro na głowie lub kasku, aby nagrać te przed tobą. Monopod Uchwyt Do Montażu + Adapter Do Montażu Na Statywie + Długa Śruba Śruby. regulowany głowica kulowa i śruba kciuk zamki do wielokrotnego kątem strzelanie z 180 stopni position. pływający Grip Góra + Długa Śruba Śruby. gdy aparat jest zamontowany na urządzenia, to będzie steady pływające w wodzie, nie wpływa na wszelkie państwa fotografowania, jasny żółty jest tak słodkie i może łatwo zidentyfikować. rower Do Montażu Na Statywie + adapter do montażu na Statywie + Długa Śruba Śruby. The regulowanym ramieniem pozwala użytkownikom dostosować się do montażu w dowolnych kątów między 0-180 stopni. w ramach gumowe uchwyty zaciski, mocowanie zestaw może być mocno zamocowane na kierownicy. pochodzi z statywu/monopod adapter do montażu, zapewniając można uzyskać kąt chcesz. nadaje się dla Rowerów i Motocykl kierownica góra. wstrząsoodporny Futerał: wszystkie urządzenia zostaną załadowane do Gopro obudowy. akcesoria będzie dobrze zabezpieczony w transporcie. ta sprawa może zachować swoje GoPro i akcesoria Parachuting zawsze razem, gdy jesteś Na Nartach pływanie Surfing Wioślarstwo Wspinaczki Running Jazda Rowerem Kemping Wycieczka Do Nurkowania i Innych sportów na świeżym powietrzu. samochodów Przyssawka Uchwyt + Powierzchni Quick Release Buckle + Długa Śruba Śruby. to pozwala umieścić swoje GoPro kamera stabilny w dowolnej pozycji w samochodzie. łatwo dołączyć i usunąć. przez obracanie kierunku z obrotowe mocowanie, to pozwala nam regulacji GoPro do wielu innym kątem. zanim zamontować Samochodów Przyssawka Uchwyt, prosimy upewnić się, że lokalizacja chcesz naprawiono jest czyste i bez kurzu.
szef Belt Pasek Góra + Długa Śruba Śruba/Chest Belt Pasek Góra + Trójstronna Regulowany pivot Arm (z Powierzchni Quick Release Buckle). regulowany głowy/pas na klatkę piersiową jest kompatybilny z wszystkich rozmiarach z kamerami GoPro. obracając się Trójstronna Regulowany pivot Arm, możesz dostać dowolnym kątem, który chcesz. to pozwala korzystać z kamery GoPro na głowie lub kasku, aby nagrać te przed tobą.
Monopod Uchwyt Do Montażu + Adapter Do Montażu Na Statywie + Długa Śruba Śruby. regulowany głowica kulowa i śruba kciuk zamki do wielokrotnego kątem strzelanie z 180 stopni position. pływający Grip Góra + Długa Śruba Śruby. gdy aparat jest zamontowany na urządzenia, to będzie steady pływające w wodzie, nie wpływa na wszelkie państwa fotografowania, jasny żółty jest tak słodkie i może łatwo zidentyfikować.
rower Do Montażu Na Statywie + adapter do montażu na Statywie + Długa Śruba Śruby. The regulowanym ramieniem pozwala użytkownikom dostosować się do montażu w dowolnych kątów między 0-180 stopni. w ramach gumowe uchwyty zaciski, mocowanie zestaw może być mocno zamocowane na kierownicy. pochodzi z statywu/monopod adapter do montażu, zapewniając można uzyskać kąt chcesz. nadaje się dla Rowerów i Motocykl kierownica góra.
wstrząsoodporny Futerał: wszystkie urządzenia zostaną załadowane do Gopro obudowy. akcesoria będzie dobrze zabezpieczony w transporcie. ta sprawa może zachować swoje GoPro i akcesoria Parachuting zawsze razem, gdy jesteś Na Nartach pływanie Surfing Wioślarstwo Wspinaczki Running Jazda Rowerem Kemping Wycieczka Do Nurkowania i Innych sportów na świeżym powietrzu.
kolor: Jak pokazano na rysunku
uwaga: W Przypadku Yi i inne działania kamery, nie potrzebujemy jeszcze konwersji adapter do montażu na tych akcesoriów. (adapter konwersji NIE jest zawarte w tym akcesoria zestaw)
Pasek na głowę:
nowa rodzajowa czarny regulowany elastyczny pasek na głowę z klejem antypoślizgową dla Gopro Hero 4 3 + 3 2 1
regulowany i zwartej konstrukcji, spotkanie różne wymagania użytkowników.
lekki, przenośny, łatwe do podjęcia.
Pas Na klatkę Piersiową:
czarny pas na klatkę piersiową ciała dla Gopro Hero 1 2 3 3 + 4.
180 stopni regulowane na dowolnym kątem, który chcesz
Quick Release Buckle Góra
regulowany elastyczny pasek projekt, jeden rozmiar dla wszystkich.
samochodów Przyssawka Zamontować:
stosowany do montażu kamery na samochodzie.
Zawartość opakowania:
1x Futerał
1x Pasek na Głowę
1x Pas Na Klatkę Piersiową
1x Helmet Strap Górze
1x Uchwyt Monopod
1x Pływające Rękojeść
1x Pływające bloku z kleju pad
1x Pasek Na Nadgarstek
1x Pilot Pasek Na Nadgarstek
1x360 stopni Obrotowy Klip Góra
1x Uchwyt na Kierownicę Roweru Zamontować
1x Rower Statywu
1x Car Przyssawką Górze (7cm-diameter baza)
1x Trójstronna Regulowany pivot Arm (Z Powierzchni Quick Release Buckle)
1x Klucz
2x Adapter Do Montażu Na Statywie
2x Powierzchni J-hook Buckle
2x Powierzchni Quick Release Buckle
6x Śruby
2x Mieszkanie Mocowania
2x Curved Adhesive Mounts
10x Klej pad (5 na Płaskiej i 5 dla Curved Adhesive Mounts)
uwaga: strzelanie Światła i różne wyświetlacze może spowodować, że kolor rzecz w obraz trochę różni się od prawdziwych. dozwolone błąd pomiaru jest +/-1-3 cm.

  • Numer modelu: DLCL
  • Typ: Action Camera Akcesoria Zestawy
  • Kompatybilny Action Camera Marki: GoPro
  • Nazwa marki: FGHGF

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 1.355kg (2.99lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
Napisz opinię

Może Ci się spodobać!