!!! Ekskluzywna sprzedaż !!! Obniżka

21 "Zachodniej Brąz Marmurowy posąg Art Miecz Gypsy Wojownik dziewczyny Rzeźby

Wyprzedaż
Obniżka
Nowe kolekcje

21 "Zachodniej Brąz Marmurowy posąg Art Miecz Gypsy Wojownik dziewczyny Rzeźby

Ocena:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
w2903

Tagi: Tanie: 21 "Zachodniej Brąz Marmurowy posąg Art Miecz Gypsy Wojownik dziewczyny Rzeźby, wysokiej jakości 21 "Zachodniej Brąz Marmurowy posąg Art Miecz Gypsy Wojownik dziewczyny Rzeźby, dostawcy Statues & Sculptures z Chin.

W magazynie
zł1 805.11 zł2 578.74


zapraszamy do naszego sklepu
mój drogi przyjacielu, wszystkie moje przedmioty są chińskie sztuki dekoracji, to może być kolekcjonerskie, I zebrać je od folk, więc jestem upewnić się, że istnienie prawdziwe, ale to nie jest antyczne, jeśli jest jakiś problem, gdy otrzymasz paczkę, proszę nie wahaj się skontaktować z nami. muszę przyjazny zadowoleni, aby go rozwiązać. nie jest możliwe w celu rozwiązania problemów, jeśli nie wiemy o nich! Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z zakupu, po prostu zwrócić przedmiot I dostać całkowicie zwrot Lub my chętnie wymieniają. to koszt wysyłki, jeśli chcesz zwrócić przedmiot. proszę skontaktować się z nami, aby uzyskać numer przesyłki przed Mogę zwrócić swoje wszystkie pieniądze. towarów bez numeru pozycji NIE będą akceptowane.
odpowiedź:
mój Przyjaciel utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążyć do 100% satysfakcji klienta! opinie są dla nas bardzo ważne.
prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, ZANIM nam neutralną lub negatywną opinię, tak, że możemy w sposób zadowalający rozwiązać swoje obawy.
nie jest możliwe w celu rozwiązania problemów, jeśli nie wiemy o nich!

  • Motyw: Maskotka
  • Nazwa marki: JINHONGBO
  • Materiał: bronze
  • Funkcja regionalna: Chiny

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 12.0kg (26.46lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 50cm x 38cm x 22cm (19.69in x 14.96in x 8.66in)
Napisz opinię

Może Ci się spodobać!